Blog

Profesyonel Kurumsal Kimlik Nasıl Olmalı?

Kurumsal Kimlik, kurumun görünen ve imajını ifade etme biçimidir. Kurumun hem iç ve hem de dış tarafında görünen yüzü de diyebiliriz. Kurumsal kimlik, kurumunuzu en iyi şekilde yansıtarak potansiyel müşterileri ve yeni müşteriler için de etkili bir çalışma biçimi olacaktır. Etkili ve akıllarda kalacak olan kurumsal kimlik nasıl olmalı? Beraber bu konuya değinelim.

Kurumsal kimlik çalışmasını yapılmadan önce daha önce yapılmamış olan özgün ve firmanızı etkili bir şekilde ifade etmesi gerekmektedir. Kurumsal kimlik çalışması için profesyonel alanında uzman kişiler ile yapılması tavsiye edilmektedir.

Read More
Promosyon Ürünleri İle Farkınızı Yansıtın

Promosyon, firmaların müşterileri ve kendi çalışanları için tanıtım amaçlı dağıttığı hediye ürünleridir. Firmanız açısından büyük bir öneme sahip olan promosyon ürünleri ilgi ve talep için yapılması gerekenlerdendir. Yapılan promosyon ürünleri müşteri memnuniyeti ve kendi ekip çalışanlarınızın verimliliği için büyük bir rol oynamaktadır. 2019 promosyon ürünleri şık, modern ve kaliteli yapıları ile büyük ilgi uyandırmaktadır. Promosyon ürünleri yılın belli bir döneminde firmaların müşterilerine kendini hatırlatmak amacıyla genellikle tercih edilir. Firmaların promosyon ürünleri firmaya özgün ve karşındaki kişiye hitap edecek şekilde olmalıdır.

Read More
Kartivizit Nedir? Kartvizit Özellikleri ve Baskı Süreci

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Kartvizit, firmanızın imzası niteliğindedir. Kurumsal açıdan büyük önem taşıdığı için kartvizit tasarımı özgün ve firmanızı yansıtacak şekilde dizayn edilmelidir. Kartvizit günümüzde birçok sektör ve kişisel olarak tercih edilmektedir. Sağlık, turizm, hukuk, gıda, gayrimenkul, mimar-mühendislik, otomotiv, muhasebe ve bilgisayar v.b alanlarda kartvizit çeşitleri mevcuttur.

Kartvizit modelleri için bu adresten inceleyebilirsiniz.

Kartvizit Özellikleri

Kartvizit ölçü olarak 8,6×5,4cm,

Read More
Dijital Baskı Nedir? Ofset Baskı Arasındaki Fark Nelerdir?

digital printing

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan yazılı, görsel çalışmalarınızı gelişmiş baskı
teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde baskı yapılmasıdır.
Dijital baskı matbaa, reklam, promosyon ve organizasyon gibi işlerde kullanılan etkin ve hızlı olması nedeniyle
tercih edilen maaliyetli bir baskı yöntemidir. Dijital baskı ve ofset baskı arasında farklılıklar vardır.

Dijital Baskı ve Ofset Baskı Arasındaki Farklar

1-Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan ve hızlı bir şekilde alınan çıkıştır.

Read More
Baskı Sanatları Nelerdir?

Baskı Sanatı Nedir?

Baskı sanatı yazı ve görsellerin mekanik olarak boya,mürekkep kullanarak yapılmasıdır. Baskı sanatında kopyalama ve çoğaltma işlevleri görülür. En çok tercih edilen sektörler arasında matbaa sektörü ön plana çıkmaktadır. Baskı tekniği ilk olarak Almanya’da faaliyet göstermiştir.

Baskı Sanatı Ne İşe Yarar?

Baskı sanatı özgün olarak düşünce ve hislerimizi yansıtır. Bu işlevi yapan matbaa, reklam, promosyon ve organizasyon sektörleri takip etmektedir.

Baskı Sanatları Nelerdir?

Read More
Matbaa Nedir?

Matbaa Nedir?

Matbaacılık iletilmek istenen mesajı kâğıt vb. yüzeyler üzerinde basılacak şekilde bilgisayarda tasarlama ve basarak çoğaltma işidir. Bilginin gelecek kuşaklara aktarılması çoğaltılması yayılması matbaacılığın bulunması ile olmuştur. Günümüzde matbaacılık sadece bilgiyi aktarmakla kalmayıp her türlü tanıtım faaliyetlerinin yapılmasında basılı materyallerle önemli rol oynamaktadır. Kitaplar dergiler gazeteler broşürler afişler ambalajlar matbaacılık alanının ürettiği ürünlerdir.

Modern Matbaacılık

Bilgisayar ve bilgi teknolojileri alanındaki hızlı gelişim matbaacılık sektörünü de olumlu yönde etkilemiştir.

Read More
X
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinCheck Our FeedVisit Us On Instagram